Kategoria: Grupa 5 – Promyczki

Promyczki świętują Dzień Przedszkolaka!

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka został uchwalony przez Sejm RP we wrześniu 2013 roku. Święto ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz dostarczać najmłodszym okazji do zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Promyczki w tym dniu bawiły się wyśmienicie!

Rozpoczęcie roku!

Drodzy Rodzice! Pierwszy września zbliża się wielkimi krokami i już wkrótce Wasze pociechy po radosnej wakacyjnej przerwie zawitają w progach naszego przedszkola. Oto kilka ważnych informacji:

Wakacje!!!

„Góry i lasy, morze i rzeka… Tyle radości na wszystkich czeka. Tyle radości daje nam lato, więc je serdecznie kochamy za to!”

Pożegnalny piknik starszaków

20 czerwca, na stadionie LKS „Płomień” odbył się pożegnalny piknik starszaków. Organizacją tego wydarzenia w całości zajęli się, niezawodni jak zawsze, rodzice naszych absolwentów.