Aktualności

BAL KARNAWAŁOWY 2020

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Każdy przedszkolak niezwykle przejęty przekraczał progi przedszkola  z niecierpliwością oczekując na wspólną zabawę.

KOMUNIKAT

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej informuje, że rekrutacja dzieci do Przedszkola, oddziału przedszkolnego w SP prowadzone są od 18.02.2020 r. do 27.02.2020 r.   Wnioski z załącznikami można pobrać również ze strony internetowej szkoły www.zsp4.limanowa.pl Zgodnie z art. 131 ust 7 ustawy – […]

Gimnastyka korekcyjna

Zachęcamy dzieci, które uczęszczają na gimnastykę korekcyjną, aby ćwiczyły również w domu pod kontrolą swoich rodziców. Można zacząć od mniejszej ilości powtórzeń i codziennie stopniowo zwiększać do 10. Oto link z przykładowymi ćwiczeniami.  

OGŁOSZENIE

Prosimy o wypełnienie deklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego w Miejskim Przedszkolu nr 4 do 10 lutego 2020 r. Deklaracje znajdują się u nauczycielek poszczególnych oddziałów.

Wigilia

20 grudnia  w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalny urok. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Wigilia w naszym przedszkolu rozpoczęła się od spotkania opłatkowego, które zostało zorganizowane […]

MIKOŁAJKI 2019

Do naszego przedszkola trochę wcześniej bo 5 grudnia przybył Mikołaj ze swoim pomocnikiem – Elfem!