I etap Dziecięcej Triady Artystycznej już za nami

12 marca w Limanowskim Domu Kultury odbył się Mały Konkurs Recytacji Poezji Dla Dzieci w ramach I etapu Dziecięcej Triady Artystycznej. Nasze przedszkole reprezentowały: Gabriela Bukowiec z utworem Jana Brzechwy pt.”Żuk”  oraz  Karolina Radzik z wierszem  Juliana Tuwima pt. „Słoń Trąbalski”. Dziewczynki wykazały się niezwykle trudną umiejętnością pięknej deklamacji i zdobyły: Karolina –  I miejsce, a Gabrysia II  w swojej kategorii wiekowej. W nagrodę otrzymały pamiątkowe dyplomy  i upominki. 

W tym roku, po raz pierwszy, Komisja Artystyczna dokonała spośród laureatów, kwalifikacji do I Powiatowego Przeglądu Artystycznego, który odbędzie się w czerwcu w Limanowskim Domu Kultury. Z naszego przedszkola zakwalifikowano: Karolinę Radzik.

Naszym małym artystkom GRATULUJEMY talentów i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Skip to content