Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

14 grudnia w Limanowskim Domu Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś”, organizowany corocznie przez Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce. W konkursie brali udział soliści i zespoły podzieleni na dwie kategorie wiekowe: dzieci młodsze i dzieci starsze. Nasze przedszkolaki spisały się znakomicie, prezentując jak zwykle bardzo wysoki poziom swoich umiejętności.

Wyniki konkursu:

  • Hania Hałapa „Była noc” – I miejsce (kategoria: soliści – dzieci młodsze)
  • Kolędnicy z czwórki „Przybieżeli do Betlejem” – wyróżnienie (kategoria: zespoły – dzieci młodsze)
  • Ania Ociepka „Gore gwiazda” – II miejsce (kategoria: soliści – dzieci starsze)
  • Rozśpiewane przedszkolaki z 4 „Dnia jednego o północy” – I miejsce (kategoria: zespoły – dzieci starsze)

OGROMNE GRATULACJE dla naszych małych artystów i serdeczne podziękowania dla Rodziców za wszelką pomoc w przygotowaniu dzieci do występów!

 

Skip to content