Przedszkolaki na święcie patrona szkoły i obchodach DEN

13 października przedszkolaki wraz z całą społecznością Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 uczestniczyły w obchodach Święta Patrona Szkoły połączonych z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Szkolną akademię zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, wiceprzewodniczący Rady Miasta Leszek Woźniak, Jan Winiewski, proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych ks. dr Kazimierz Fąfara, przedstawiciele Rady Rodziców Szkoły i Przedszkola. Po wysłuchaniu okolicznościowych przemówień dyrektora szkoły mgr Alberta Golonki oraz zaproszonych gości dzieci miały okazję obejrzeć program artystyczny poświęcony patronowi szkoły i nauczycielom. Starszaki przyłączyły się do życzeń wręczając na ręce dyrekcji symboliczne upominki wykonane z pomocą pani Asi. To było wspaniałe integracyjne spotkanie wszystkich pracowników szkoły i przedszkola!

 

Skip to content