Prezentacja zawodów i pasji Rodziców!

Bez rodziców edukacja przedszkolna pozbawiona byłaby rodzinnego ciepła i pełnowartościowego rozwoju dziecka. W związku z tym, iż naszą misją jest min. stworzenie przedszkola rodzinnego, w którym rodzic jest partnerem, prosimy aby zechcieli Państwo wesprzeć nasze działania skierowane do dzieci swoją obecnością w przedszkolu. Wszystkich rodziców, którzy chcieliby opowiedzieć dzieciom o tym co robią w życiu zawodowym, chcących zaprezentować swoje umiejętności np. plastyczne czy muzyczne, czy też hobby, które mogą być dla dzieci ciekawostką – serdecznie zapraszamy do współpracy. Być może ktoś z Państwa ma możliwość zaproszenia dzieci do własnego miejsca pracy. Jesteśmy otwarte na propozycje – będziemy ustalać temat i termin prezentacji w przedszkolu.
Na nasze zaproszenie odpowiedział już tata Kacpra, który 17 listopada poprowadzi z dziećmi praktyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy! W najbliższym czasie odwiedzi nas też pan kominiarz, który zapozna dzieci z tajnikami swojego zawodu.

Pamiętajmy, że to co dla nas dorosłych może być szarą codziennością, dla dziecka może być niezwykłą przygodą!

Skip to content