III Mikołajkowy Festyn Sportowy w „Czwórce”

Gwarno i wesoło było w poniedziałek 5 grudnia na sali gimnastycznej ZSS nr 4. Po raz kolejny przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w Mikołajkowym Festynie Sportowym zorganizowanym przez dyrektora szkoły i przedszkola mgr Alberta Golonki wraz z Radą Rodziców ZSS nr 4 oraz Radą Rodziców naszego przedszkola. Zabawy na dmuchanym placu zabaw z kolorowymi zjeżdżalniami, zamki do skakania czy basen z piłeczkami były okazją do wspaniałej zabawy i dostarczyły dzieciom wiele emocji. W trakcie trwania imprezy pojawił się św. Mikołaj ze swoim reniferem, który rozdawał dzieciom słodycze a pomocnice Mikołaja – panie Mikołajki wyczarowały piękne i niepowtarzalne balonowe zwierzaki!
Wszystkim organizatorom dziękujemy za wspaniałą, sportową zabawę!

 

 

Skip to content