Bal karnawałowy

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Każdy przedszkolak niezwykle przejęty przekraczał progi przedszkola  z niecierpliwością oczekując na wspólną zabawę. Dzieci przebrane były  za  postaci ze znanych bajek,  były: królewny, księżniczki ,rycerze, piraci, policjanci i kilku Spider-Manów,  …  nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich bohaterów.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Zamkowy wystrój sali wprowadził wszystkich w średniowieczny nastrój oraz zachęcał  do karnawałowego szaleństwa.

Dama Dworu zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy, która rozpoczęła się polonezem. Na sali podczas pląsów robiło się wesoło, wszyscy bawili się znakomicie, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Skoczne tańce, barwne korowody, liczne konkursy sprawiły dzieciom wiele radości.  Dodatkową atrakcją była możliwość malowania królestwa, tworzenia pięknych koron oraz herbów i mieczy godnych każdego prawdziwego rycerza.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

Skip to content