Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej

W dniu 18 stycznia przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w koncercie w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej z Limanowej od lat współpracującej z naszym przedszkolem. Podczas programu artystycznego uczniowie szkoły zaprezentowali swoje zdolności grając na różnych instrumentach: pianinie, skrzypcach, gitarze, flecie, klarnecie, wiolonczeli, akordeonie, natomiast towarzyszący im nauczyciele przybliżyli naszym dzieciom budowę i sposoby gry na tych instrumentach. Koncert ze względu na bardzo wysoki poziom umiejętności młodych muzyków, Ich zaangażowanie i profesjonalizm spotkał się z niezwykle owacyjnym przyjęciem i burzą braw! Przedszkolaki również miały okazję zaprezentować swoje umiejętności włączając się w śpiew kolęd i pastorałek!
Bardzo dziękujemy pani mgr I. Śliwie za zorganizowanie po raz kolejny koncertu w naszym przedszkolu.

 

 

Skip to content