Kopciuszek

Środowe popołudnie w naszym przedszkolu było niezwykle owocne w doznania artystyczne. Wszystko za sprawą wspaniałych rodziców jakich mają nasze przedszkolaki. Nikt do tej pory nie wiedział, jakie talenty drzemią w rodzicach.
W ramach podziękowania za dotychczasowe występy, w których brały udział przedszkolaki, rodzice postanowili zamienić się rolami i wcielić się w postacie ze spektaklu „Kopciuszek”. Poświęcili dużo wolnego czasu na próby. Efekt był niesamowity. Wszystkie przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie, w którym główne role grali ich rodzice.
Niejeden zawodowy aktor mógłby podszkolić swój warsztat u naszych utalentowanych rodziców.
Wszystko dopełniała niezwykła, bajkowa dekoracja.
W imieniu wszystkich pracowników przedszkola pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy poświęcili swój wolny czas, aby wcielić się w role aktorów:

Pani Asi – mamie Blanki
Pani Bogusi – mamie Kacperka
Pani Beatce i Panu Szymonowi – rodzicom Hani
Panu Marcinowi – tacie Michała
Pani Jolancie – mamie Jasia
Pani Marysi – mamie Tomka
Pani Ani – mamie Bartosza
Panu Marcinowi – tacie Oli

Mamy nadzieję, że za rok znów będziemy mieli zaszczyt i przyjemność obejrzeć kolejne tak interesujące przedstawienie.

 

 

Skip to content