Wycieczka do Limanowej

W dniu 01. 06. 2017 r. dzieci z grupy II i III z okazji Dnia Dziecka uczestniczyły w wycieczce do Limanowej. Program wycieczki obejmował: zajęcia w Bibliotece Miejskiej, podczas których dzieci zapoznały się z historią biblioteki oraz z zasadami korzystania z niej. Zwiedziły także dział dziecięcy. Panie bibliotekarki przeczytały dzieciom książeczkę. potem przygotowały mnóstwo zagadek związanych z różnymi bajkami. Na zakończenie dzieci otrzymały niespodziankę – książeczkę oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy pracownikom za miłe przyjęcie i przedstawienie w interesujący sposób ciekawostek o bibliotece.

Kolejnym punktem wyprawy była wizyta w GABINECIE ZDROWYCH STÓP pani B. Lach. Rozmowa z panią Bogusią oraz różne ćwiczenia upewniły dzieci, jak ważne są nogi, a przede wszystkim stopy dla każdego człowieka i że należy o nie dbać. Dużą atrakcją dla chłopców było odbijanie stóp pomalowanych farbami na kartce papieru, a dla dziewczynek malowanie sztucznych paznokci. Na zakończenie pani Bogusia rozdała dzieciom słodki upominek oraz notesy.

 Uwieńczeniem wyjazdu były oczywiście lody na limanowskim rynku.

 Dziękujemy Radzie Rodziców za znalezienie sponsora na cały wyjazd: autokar, lody.

 

Skip to content