Wycieczka do Limanowej

W dniu 01. 06. 2017 r. dzieci z grupy II i III z okazji Dnia Dziecka uczestniczyły w wycieczce do Limanowej. Program wycieczki obejmował: zajęcia w Bibliotece Miejskiej, podczas których dzieci zapoznały się z historią biblioteki oraz z zasadami korzystania z niej. Zwiedziły także dział dziecięcy. Panie bibliotekarki przeczytały dzieciom książeczkę. potem przygotowały mnóstwo zagadek związanych z różnymi bajkami. Na zakończenie dzieci otrzymały niespodziankę – książeczkę oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy pracownikom za miłe przyjęcie i przedstawienie w interesujący sposób ciekawostek o bibliotece.

Kolejnym punktem wyprawy była wizyta w GABINECIE ZDROWYCH STÓP pani B. Lach. Rozmowa z panią Bogusią oraz różne ćwiczenia upewniły dzieci, jak ważne są nogi, a przede wszystkim stopy dla każdego człowieka i że należy o nie dbać. Dużą atrakcją dla chłopców było odbijanie stóp pomalowanych farbami na kartce papieru, a dla dziewczynek malowanie sztucznych paznokci. Na zakończenie pani Bogusia rozdała dzieciom słodki upominek oraz notesy.

Dzieci z grupy II odwiedziły również limanowską Bazylikę. Podziwiali w niej przepiękne witraże oraz ołtarz główny z figurą Matki Boskiej Bolesnej. Uwieńczeniem wyjazdu były oczywiście lody na limanowskim rynku. Dziękujemy Radzie Rodziców za znalezienie sponsora na cały wyjazd: autokar, lody.

Skip to content