Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 23 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna dla dzieci przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Odświętny strój, wystrój sali, a także ogromne zaangażowanie dzieci podkreśliły doniosłość wydarzenia.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Pana Dyrektora i przedstawienia części artystycznej, w której „Puchatki” i „Jeżyki” zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Następnie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, że od dziś pięknie będą uczestniczyć w życiu przedszkolnym.
W dalszej części Pan Dyrektor dokonał uroczystego Pasowania, każdego nowo przybyłego do przedszkola dziecka na oficjalnego Przedszkolaka. Na pamiątkę tego pięknego wydarzenia, każdy otrzymał dyplom.
Uroczystość w dużym stopniu stanowiła zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Była również świetną okazją do poznania, nabytych przez trzy miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci.

Bardzo dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie.

 

Skip to content