Wokalny sukces przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 4

Miejskie Przedszkole nr 4 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Limanowej od wielu lat przygotowuje swoich wychowanków do udziału w różnego rodzaju konkursach i przeglądach artystycznych, w których dzieci uzyskują znaczące nagrody i wyróżnienia. 14 listopada 2018 roku, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1, odbyła się I edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu pieśni i piosenek patriotycznych pod hasłem „W maleńkim sercu wielka Ojczyzna”, w którym nie mogło zabraknąć reprezentantów naszego przedszkola. Z wielkim sukcesem, zdobywając I miejsca, swoje umiejętności wokalne zaprezentowały: Anna Zimniewska (kategoria wiekowa: 4 lata), Maja Topa (kategoria wiekowa: 5 lat), Paweł Wiewiórski (kategoria wiekowa: 6 lat). Gratulacje, dyplomy i wspaniałe nagrody rzeczowe dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor Kazimiery Zięby, która życzyła im kolejnych sukcesów scenicznych. To właśnie w takiej formie – przygotowując się i reprezentując przedszkole podczas konkursu, nasi wychowankowie chcieli włączyć się w obchody odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Skip to content