MIKOŁAJKI 2018

Do naszego przedszkola trochę wcześniej bo 4 grudnia przybył Mikołaj. Wszystkie dzieci były podekscytowane wizytą tak zacnego gościa i od samego rana z niecierpliwością spoglądały na drzwi oraz nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. W tym dniu na dzieci czekało wiele niespodzianek. Po spotkaniu ze Św. Mikołajem, który jak co roku obdarował dzieci pięknymi prezentami nasze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w Festynie Mikołajkowym , gdzie można było trochę poszaleć na dmuchanym placu zabaw z kolorowymi zjeżdżalniami. Zabawa dostarczyła dzieciom dużo radości, a uśmiech gościł na twarzy każdego dziecka Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.
Dziękujemy Mikołajowi i zapraszamy za rok…

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za zakup i przygotowanie wspaniałych prezentów mikołajkowych!

Skip to content