Dzień babci i dziadka w grupie „Promyczków”

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości od swoich wnuków.

Dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie jasełkowe. 30 stycznia 2019 r. babcie i dziadkowie tłumnie pojawili się na uroczystości z okazji ich święta. 

Uroczystość rozpoczęli pan dyrektor Albert Golonka, oraz pani wicedyrektor Dorota Atłas składając wszystkim zebranych życzenia.

Mali aktorzy przebrani w barwne stroje wcielili się w role Maryi, Józefa, pasterzy, królów, aniołów, krakowianek i dzieci przybyłych do stajenki. Z przyjemnością opowiedzieli oni przybyłym gościom historię narodzenia Jezusa przedstawioną ze swojej dziecięcej perspektywy. Uroku przedstawieniu dodawała nastrojowo udekorowana sala oraz piękna aranżacja muzyczna przygotowanych kolęd. Oprócz treści typowo świątecznych  w przedstawieniu nie zabrakło piosenek i wierszyków przygotowanych specjalnie dla babć i dziadków.

Zebrani goście z zachwytem podziwiali swoje pociechy występujące na scenie w tak niecodziennym wydaniu. Nie kryli łez wzruszenia i nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Po występie dzieci wręczyły swoim dziadkom i babciom własnoręcznie wykonane laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Szczególne podziękowania składamy mamie Olka i mamie Gosi, które przygotowały słodki poczęstunek dla wszystkich dziadków.

Skip to content