Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski

07 marca dzieci z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4 w limanowej brały udział w Międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim pod hasłem „Maria Konopnicka na wesoło.” Organizatorami byli Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 im Marii Konopnickiej w limanowej mgr Kazimiera Zięba oraz mgr Bogumiła Śliwa. Konkurs odbył się po raz drugi. W konkursie mogły brać udział dzieci 5-letnie oraz dzieci 6-letnie. W skład jury weszły mgr Małgorzata Sulkowska – nauczyciel przedszkola, mgr Sara Nowak logopeda, Aneta Jedynak-polonistka. Dzieci przygotowały się do konkursu bardzo solidnie. Poziom wszystkich uczestników był wysoki. Jury po długich naradach wyłoniło zwycięzców.
W kategorii dzieci 5- letnich:
I miejsce – Natalia Banat, Maja Topa
II miejsce – Szymon Kurek, Oliwia Ryś
W kategorii dzieci 6- letnich:
II miejsce – Anna Frączek
III miejsce Sikora Oskar
IV miejsce – Alicja Rosiek, Lilianna Górczyk
Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody i piękne dyplomy.
GRATULUJEMY!!!

Skip to content