Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. a wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Do przedszkola przybył niespodziewany gość – „prawdziwy” miś, któremu dzieci złożyły życzenia, odśpiewały 100 lat i złożyły obietnicę, że zawsze będą dbały o misie i swoje zabawki. Oczywiście nie zabrakło ulubionego przysmaku – miodu, którym zajadał się nie tylko miś, ale i wszystkie dzieci! W czasie wspólnego, uroczystego spotkania przedszkolaki wraz ze swoimi misiami brały udział w różnych konkursach, quizach, zgadywankach, bawiły się przy misiowych przebojach.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy!!! Wszystkie misie zapraszamy na wspólne świętowanie za rok. Do zobaczenia!!!