Gore Gwiazda Jezusowi w Przedszkolach Dziś

17 grudnia Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” zorganizowało VII Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Gore gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś.” Występy małych artystów oceniało profesjonalne jury. Na przegląd przybyły dzieci z wielu okolicznych przedszkoli prezentując bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych. Na scenie stanęły również dzieci z naszego przedszkola. W kategorii dzieci młodszych duet „Puchatki” – Karolina Kociołek i Małgorzata Topa zajął I miejsce, podobnie na najwyższym stopniu podium ulokował się zespół grupowy „Jeżyki.”
Natomiast w grupie wiekowej dzieci starszych nasze przedszkole reprezentowała solistka Anna Zimniewska – 3 miejsce oraz zespół „Promyczki” który również zajął 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skip to content