DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 września zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

 

20 września to data bardzo ważna dla wszystkich przedszkolaków, bowiem w tym dniu przypada ustanowiony już w 2013 roku przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to ma za zadanie uzmysławiać wszystkim ogromną wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz dostarczać najmłodszym okazji do świętowania, beztroskiej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym roku nasze przedszkolaki świętowały swój dzień w poniedziałek, 21 września. W każdej z grup organizowane były zabawy integracyjne, konkursy i tańce, które dostarczyły wszystkim wiele radości i rozruszały nawet największe marudy! Ze względu na reżim sanitarny nie mogliśmy bawić się wspólnie na ogólno przedszkolnej imprezie, ale i tak było radośnie, o czym świadczą uśmiechnięte buzie przedszkolaków.

 

 

 

 

Skip to content