Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole.

 

W dniu 10.12.2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej miała miejsce impreza “Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”.

Odbyła się ona dzięki sponsorom: Polskiemu Związkowi Tenisa, Ministerstwu Sportu, UKS “Płomień” Limanowa, ZSP nr 4 w Limanowej, Radzie Rodziców przy ZSP nr 4 w Limanowej oraz partnerom klubu – firmom: Joniec, Laskopol, Gold-Drop, ASB-Construction, Midrew.

Wydarzenie sportowe, które miało na celu upowszechnienie  tenisa stołowego, zgromadziło w sali gimnastycznej cztery grupy Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej oraz młodych adeptów tenisa stołowego z UKS “Płomień” Limanowa, którzy uczestniczą w programie „Ping-pongowe Marzenia”. Głównym celem tego przedsięwzięcia było przedstawienie sylwetki mistrza tenisa stołowego, którym jest wychowanek naszego klubu i absolwent naszej szkoły Bartosz Sułkowski.

Podczas spotkania nie tylko zapoznano uczestników z różnymi technikami gry w tenisa stołowego, ale także odbył się pokaz gry Bartosza Sułkowskiego z trenerem Albertem Golonką, podczas którego trener prowadził instruktaż dotyczący sposobów odbicia piłeczki, ustawienia przy stole oraz pracy nóg. Zostały zaprezentowane podstawowe techniki gry takie jak: półwolej z forhendu i bekhendu, topspin z forhendu i bekhendu, blok forhend, bekhend, gra w obronie w 2 strefie.

Po pokazie swoje umiejętności zaprezentowali uczestnicy programu „Ping-pongowe Marzenia”. Dzieci przedszkolne także miały szansę spróbować swoich sił przy stole tenisowym.

Na zakończenie uroczystości każde dziecko zostało nagrodzone prezentami ufundowanymi przez sponsorów. Wszystkie dzieci wraz z nauczycielami były pod wielkim wrażeniem niezwykle widowiskowego programu, świadczyły o tym gromkie brawa i częste owacje dla zawodników. 

 

Trenerzy: Albert Golonka, Zdzisław Sułkowski.

 

Skip to content