Pożegnalny piknik starszaków

20 czerwca, na stadionie LKS „Płomień” odbył się pożegnalny piknik starszaków. Organizacją tego wydarzenia w całości zajęli się, niezawodni jak zawsze, rodzice naszych absolwentów. Korzystając z pięknej czerwcowej pogody, dzieci wesoło bawiły się na dmuchanym zamku oraz uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez sympatyczne panie animatorki. Mnóstwo frajdy sprawiło im malowanie twarzy i puszczanie ogromnych baniek mydlanych! Po tych wszystkich szaleństwach, przedszkolaki z apetytem zajadały grillowane kiełbaski, słodkie babeczki oraz watę cukrową. Śmiech i radosny gwar niósł się daleko po za stadion, co świadczy o tym, że piknik był bardzo udany!

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy Wam za poświęcony czas i zorganizowanie tak fantastycznej niespodzianki dla dzieci, jak również za wyjątkowo sympatyczną współpracę w ciągu całego roku szkolnego!

Skip to content