Warsztaty z pielęgniarką w grupie Smerfów i Promyczków

W ramach realizacji preorientacji zawodowej przybył do naszego przedszkola niecodzienny gość – Pani pielęgniarka Karina Gamoń, która jest również autorką książek terapeutycznych dla dzieci. Zajęcia te były doskonałą okazją, by dzieci pokonały swój lęk przed różnymi zabiegami medycznymi. Pani Karina z wielką pasją opowiadała o trudnym zawodzie pielęgniarki oraz umożliwiła przedszkolakom praktyczne przećwiczenie niektórych czynności, np. bandażowania. Podczas spotkania zaprezentowała swoje dwie książki: „Szpitalny domek” oraz „Fabryka w ciele tyka”, zaszczepiając tym samym w najmłodszych pasję do czytania.

Poniżej zdjęcia Smerfów z tego wydarzenia (galeria Promyczków została zamieszczone we wpisie „Fotorelacja ze spotkania warsztatowego – Promyczki”)

Skip to content