Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś” – I miejsce Promyczków!

15 grudnia w Limanowskim Domu Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś”, organizowany corocznie przez Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce. W konkursie brali udział soliści i zespoły podzieleni na dwie kategorie wiekowe: dzieci młodsze i dzieci starsze. Łącznie zgłoszonych zostało 28 oddziałów przedszkolnych, co przełożyło się na 66 występów. Jak zwykle, konkurencja była ogromna. W kategorii dzieci młodszych nasze przedszkole reprezentował zespół „Jeżyki”, pięknie wykonując utwór „Bosy pastuszek”. W starszej grupie wiekowej popis swoich umiejętności wokalnych dał Rafał Kaletka, który zaśpiewał kolędę „A wczora z wieczora”. Z kolei grupa Promyczków wraz z Karolinką Radzik zaprezentowała kolędę „Jezusa narodzonego”, za którą otrzymała bardzo wysokie oceny komisji i tym samym zajęła I miejsce!

OGROMNE GRATULACJE!!!

Więcej zdjęć z konkursu można obejrzeć na facebooku Gminy Limanowa.

Skip to content