Ogromny sukces przedszkolaków w konkursie wokalnym „Spotkania Śpiewających Dzieci”!

W dniu dzisiejszym, w Limanowskim Domu Kultury odbyły się przesłuchania solistów i zespołów w ramach konkursu wokalnego „Spotkania Śpiewających Dzieci”, będącego kolejnym etapem Dziecięcej Triady Artystycznej.

W kategorii SOLIŚCI nasze przedszkole reprezentowała Karolinka Kociołek, która za wzruszające wykonanie „Laleczki z saskiej porcelany” wywalczyła sobie I miejsce, oraz Emilka Michałek z piosenką „Co powie tata?” (III miejsce).

W kategorii ZESPOŁY na scenie zaprezentował się energiczny zespół „Promyczki”, w składzie: Tosia Bartusiak, Ania Trzupek, Karolina Kociołek, Gosia Topa i Oliwka Szewczyk. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę z repertuaru Majki Jeżowskiej „Na raz, na dwa”, za którą otrzymały od jury bardzo wysokie noty i tym samym zdobyły I miejsce!

Wszystkim naszym małym artystkom bardzo gratulujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich talentów oraz kolejnych, równie wspaniałych, sukcesów! Dziękujemy również niezawodnym jak zawsze Rodzicom – za pomoc w przygotowaniu dziewczynek do konkursu i wszelką życzliwość!

Skip to content