Rozpoczęcie roku szkolnego – ważne informacje dla rodziców

Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

  • Przedszkole rozpoczyna rok szkolny 1 września. Jest czynne w godzinach: 6.30 – 17.00. Dzieci przyprowadzane są na godzinę zadeklarowaną we wniosku.
  • Sale i szatnia „Puchatków” oraz „Jeżyków” znajdują się w budynku przedszkola, natomiast sale „Pszczółek” (7), „Smerfów” (8), „Promyczków” (6) i „Sówek” (5) na parterze szkoły. Szatnie dla tych grup znajdują się w podziemiach szkoły („Sówki” i „Promyczki” pierwszy boks, „Smerfy i „Pszczółki” drugi boks).
  • Przedszkolaki z grupy „Pszczółek”, „Smerfów”, „Promyczków” oraz oddziału „O” – „Sówki” w godzinach: 6.30 – 7.00 gromadzą się w budynku przedszkola – o godzinie 7.00 przechodzą z nauczycielką na teren szkoły i do godziny 7.30 pozostają w sali „Promyczków”.
  • 5 września (poniedziałek) najstarsze grupy, czyli „Sówki”, „Promyczki” i „Smerfy”, o godzinie 8.00 uczestniczą we Mszy Św. w kościele parafialnym – zbiórka w salach z wychowawcami grup o godzinie 7.30. Prosimy o odświętne ubranie dzieci. Jeżeli ktoś z rodziców chciałby uczestniczyć z dzieckiem we Mszy Św. inaugurującej nowy rok szkolny, może przyprowadzić dziecko do przedszkola po jej zakończeniu.
  • Wszelkich innych informacji na bieżąco będą udzielać wychowawcy poszczególnych grup.
  • Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu wspaniałych chwil w naszym przedszkolu, a Wam Rodzice dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam Waszych pociech!

 

Skip to content