Międzyprzedszkolny Konkurs pieśni i piosenek patriotycznych „W maleńkim sercu wielka Ojczyzna”

7 listopada 2019 roku, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1, odbyła się kolejna edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu pieśni i piosenek patriotycznych pod hasłem „W maleńkim sercu wielka Ojczyzna”, w którym nie mogło zabraknąć reprezentantów naszego przedszkola. W tym roku nasze swoje umiejętności wokalne zaprezentowały: w kategorii dzieci 5-letnich Anna Zimniewska, (I miejsce) i Maria Sobuś (III miejsce) oraz Maja Topa, która w swojej kategorii wiekowej 6-latków zajęła IV lokatę. Gratulacje, dyplomy i wspaniałe nagrody rzeczowe dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor Kazimiery Zięby, która życzyła im kolejnych sukcesów scenicznych.