RODZINNY KONKURS NA OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ

1. 12. 2020 r. nastąpiło rozstrzygnięcie „RODZINNEGO KONKURSU NA OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ.”

Celem  konkursu było kultywowanie i podtrzymywanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz rozwijanie wyobraźni i pobudzanie aktywności twórczej.  Konkurs adresowany był do dzieci uczęszczających  do przedszkola oraz  ich rodziców. Zadaniem uczestników było wykonanie „Ozdoby Świątecznej.”

W konkursie wzięło udział  13 przedszkolaków, którzy wraz ze swoimi rodzicami wykonali przepiękne prace z wykorzystaniem różnorodnych materiałów.

Komisja konkursowa powołana przez organizatora postanowiła przyznać następujące miejsca:

I miejsce – Aleksandra Iwan

II miejsce – Anna Zimniewska

III miejsce – Mikołaj Kordeczka

III miejsce –  Karolina Kociołek

WyróżnienieNikola Świerczek

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy laureatom.

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej za ufundowanie nagród dla dzieci.