„Król lasu” – wycieczka do LDK

W pierwszym dniu wiosny – 21 marca – przedszkolaki z grupy Jeżyków, Pszczółek, Smerfów i Promyczków miały okazję obejrzeć w Limanowskim Domu Kultury przedstawienie teatralne pt. „Król lasu”, przygotowane przez Warszawski Teatr Edukacyjny. Tematyka spektaklu skupiona była wokół treści ekologicznych. Poznając kolejnych bohaterów: Króla Lasu, Bród i jego pomocników – Szczura i Karalucha, Jędrka, Dziadka i robota Lalę, dzieci dowiadywały się, co szkodzi otaczającej przyrodzie i jak można temu przeciwdziałać. Podczas całego przedstawienia aktorzy aktywnie angażowali najmłodszych widzów, zadając im pytania i zachęcając do wspólnej zabawy. Widowisko  z pewnością na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków!