Kategoria: Top

Spotkanie opłatkowe w ZSP nr 4

W dniu dzisiejszym wszystkie przedszkolaki, wspólnie z całą społecznością szkolną uczestniczyły w uroczystym spotkaniu opłatkowym, ubogaconym pięknymi kolędami, wykonanymi przez starszych kolegów i koleżanki.  Łamiąc się tradycyjnym opłatkiem, składały sobie nawzajem świąteczne życzenia.

Wigilia przedszkolaków

21 grudnia wszystkie przedszkolaki zgromadziły się na odświętnie udekorowanej jadalni, by tradycyjnie uczestniczyć w przedszkolnej wigilii.

Wielki wór z nagrodami rozpakowany!

Promyczki bardzo dziękują organizatorom konkursu „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś” za piękne nagrody. Zabawki sprawiły wszystkim mnóstwo frajdy i z pewnością przez długi czas posłużą przedszkolakom do wielu ciekawych zabaw!

Przejdź do treści